Desingy

Nový dess- s Dvojčaty

19. září 2009 v 22:30 | kačule
Takže už je nový des a jak někteří uhodly je s dvojčaty..já ani nevím jak mě to napadlo, ale jsem něco takovýho zvláštního a vyšlo z toho tohle ,mě se docela líbí po dlouhé době je tu nějaký Lay...moc je nedělám ptže nemám fotky a ale tady ta se mi hrozně líbyla. Já vím že ten des vypadá jednoduše ,ale obříznot je nebyla žádná sranda, měla jsem to udělané už ráno ,ale ptže se mi mírně sekl comp smazalo se mi to...tak doufám že se des líbí ,a jestli ne je mi to celkem jedno proto že mě jo akorát mi pyje krev ta bílá čára ,ale ta se mi udělá skoro pokaždý...

a tohle budou ikonky:

Už mám new des...

4. září 2009 v 22:58 | kačule
Takže už je hotov New Des...Je s Beverly Mitchel a docela se mi líbí ..ona má hrozě nádherný Shooty ,ale nejvíc mě uchvátil tan černobílí tak doufám že se líbí....jdu ho nastavit..pak přidám nějaký články a na kutě nebo nějaký film....
jinak já vim že je to takové obyč ,ale mě se líbí a s tehle fotek hezkej lay nešel
a tohle budou klikajdy...

Amy Acker-prostě new des.

21. srpna 2009 v 22:10 | kačule
Takže už jsem nastavila ten new des. sice jste chtěli aby tu ten Deníčkový zůstal dýl ,ale mě se moc nelíbil, takže jsem udělala menší změnu.Ale i tak doufám že se Vám líbí.

No tak new des je už na světě..

17. srpna 2009 v 23:32 | kačule
No takže ový des s Amy je už na světě a mě se hrozně líbí.Dodělal jsem ho před chvílí a na to že jsem měla velmi omezený počet fotek tak je to jeden z nejhezčích desů co jsem kdy uděla a jestli se chcete juknout tak od perexem. najdete náhle a pak odkaz na moji zkušebnu takže ho můžete vydět i na živo.Jinak ta mřížka je tam kvůli tomu a by se nedal des kopírovat proto že mi dal fakt hodně práce s hledáním fotek.Jo a vím že vás těma kecama o desingu nudím proto začnu už konečně přidávat smysluplný články.Ale prosím písněte jestli se vám tenhle des líbí. A nastvím ho asik už v neděli a nebo někdy příští týden.

Tak tohle jste nečekaly...

17. srpna 2009 v 0:17 | kačule
No takže přemýšlím (věřte to se často nestává) jak bude asi nový desing vypadat a nalednou se mi hlavě rozsvítí žárovička ohlašující nápad. No nápad zněl takto "Udělej to jako dvojstránku z deníku ,e to originální,šílený a naprosto divný" tak do toho jsem musela jít noa je hotovo. Brzo to změním proto že to není nějaký výtvor roku ,ale je to jedinej slušnej nápad co se mi za 6 hodin v hlavě vyrojil. no možné bude ještě změna ,to neudu slibovat ,ale jestli tenhle desing budu předělávat tak bude záhlavé doufám ročně naportrátované a slibuju že to dopadle líp něž ta moje karikatura emm . S mega očima XD.

Náhled:

New desing- Friends poker

8. srpna 2009 v 10:05 | kačule
Tak už je nový desing a mě se docela lýbý, nejdřív jsem nevěděla jak mám desing s přáeli udělat a pak jsem vyplodila tohle doufám že se Vám lýbý proto že tu ude možná o něco dýl a nebo těsně před prázdninamy něco nastavím ,ale záleží na tom jak budu stíhat proto že si musím sehnat ještě sešity a pod. a ukecat naše abych ssi mohla konečně objednat tu novou aktovku proto že v té saré je díra a já potřebuju něco co vydrží ještě asi tak 4-5 let záleží na tom na jakou školu pudu. A to ještě nevím proto že se nemůžu rozhodnout mezi floristou a něčím kam mě doufám vemou.A prosím hlasujte o nej reklamu.

Bonnie Wright- desing

22. července 2009 v 14:50 | kačule

Tento desing je takový zvláštní je na něm herečka známá především jako Ginny Weasliy z Harryho Pottera Bonie Wright.Chtěla jsem udělat nějak zvláštní ten desing ,ale proto že není moc použitelných fotek inprovzovala jsem a tak doufám že se vám bude líbyt a taky jedna změna. Přetěhovala jsem S.béčka do článku proto že to už vypadolo divně jak jich bylo hodně.

a tady jsou klikačky k desingu:




Emma Watson inspiration-new start

9. července 2009 v 23:53 | kačule

Takže na úvod. Za 1. nazáčtku mého tvoření jsem vůbec nevěděla jak by ten nový desing měl vyadat
tak jsem projížděla různé galerie a pak mě to praštilo rovnou mezi oči. Na jedé galerii Emmy byl tak nádherný desing že jsem neodolal a skusia svoji inspirovanou verzi.
A za 2. proč název Emma Watson inspirace-nový začátek tak to proto že jsem se echala inspirovat jak už jsem psala a nový začátek proto že jsem tomuhle blogu dala šanci na nový začátek.Doufám že se vám Líbí.

new desing- WC boy

8. května 2009 v 10:01 | kačule
Tak mam nový desing který si mi hodně líbý. Je na něm rupert Grinta a Des. se jmenuje WC Boy
ani newím proč? A si je to kvuli tomu panáčkovy co bejvá na záchodech.
název:Rupert Grint-Wc Boy
Barva:Hnědá,oranžová
sokojenost: 100%
datum nastavení: 7.5. 2009
 
 

Reklama