Červenec 2010

Josh Radnor

15. července 2010 v 14:46 | Chucky Rock |  HIMYM-články


ngvfj

Josh Radnor je americký herec známý především jako architekt Ted Mosby v sitkomu How I Met Your Mother, kde hraje spolu s Alyson Hannigan a Neil Patrick Harrisem.

Radnor se narodil v Bexley (Ohio) jako syn advokáta Alana Radnora. Vyrůstal v Bexley poblíž města Columbus a odmaturoval na Bexley High School. Později přišel na Kenyon College, kde mu divadelní oddělení jeho školy předalo cenu Paula Newmana, přávě za roly v HIMYM.

V roce 2001 byl Josh původně obsazen do hlavní role v seriálu Off Centre ale roli nakonec dostal Eddie Kaye Thomas. O rok později stvárnil hlavní roli v divadelní verzi Absolventa v divadle na Broadwayi.


Neil Patrick Harris

15. července 2010 v 14:30 | Chucky Rock |  HIMYM-články
fgffg

Neil Patrick Harris se narodil v Albuquerque ve státě New Mexico (USA). Vyrůstal v Ruidoso, New Mexico. Jeho rodiče Sheila a Ron Harrisovi byly oba advokáti. Má mladšího bratra, který ho značně ovlivnil. Ve čtvrté třídě začal poprve hrát jako Toto ve školní produkci The Wizard of Oz. Později začal navštěvovat La Cueva High School v Albuquerque, kde hrál ve školních hrách a muzikálech. Harris patřil mezi nejlepší studenty a maturoval s vyznamenáním roku 1991. Na té samé škole mimo jiné o 3 roky později maturoval Freddie Prize junior.

záloha

14. července 2010 v 15:21 | Chucky Rock
uzfxdfcgvhj
hjk
upiuo
65
bhbgvn
jhzvguj
hjk

I´m BAcK

11. července 2010 v 22:02 | Chucky Rock
Untitled 21
Hrozně dlouho jsem se na blogu neobjevila proto že jsem si usmislela že končím a taky proto že nám exnul počítač a já na noťasu ještě až do dnes neměl stažene žádnej pořádnej program na grafiku no a tak tam mám dálkovej net od O2 a tn jde jako že nejde no a tak jsem si řekla už je čas s tim nadobro seknout no ale  znám se a tak se vracím vm že spousta mejch afíků si mě vymazalo protože no dva měsíce jsou dva měsíce ,ale já se pokusím obnovit počet který jsem  měla. A ještě k tomu jedna holčina se vrátila z5 na svuj blog kterej mě ta nějak k blogaření inspiroval a jjí blog je skvělej a no prostě ona přidá tak super článka a hlavně videa a no vracím se blog ale nejdřív zrekonstruuju a hlavně ukuchctím jinej desing.