Březen 2010

colorizace-leighton meester

31. března 2010 v 20:29 | Chucky Rock |  other
Takže jsem se nudila a tak jsem ukutila malou kolorku Leighton Meester doufám že se líbí..
originám pod perexem
hh


s**e mě blog.cz

31. března 2010 v 18:58 | Chucky Rock
Untitled 15

Tak jsou prázdniny a já toho chtěla využít ve propěsc blogu ,ale ten zase tak šíleně blbne že minic nefunguje takže mi nic nejde a nefunguje uvidíme krdy to zas pude douhám že do velikonoc a kdyby ne štastn velikonoce přeju...

VTS-velká talentová soutěž

27. března 2010 v 21:07 | Chucky Rock |  VTS-velká talentová soutěž
Untitled 19

No chtěla bych udělat nějakou soutěž a proto že SON..,Grafický soutěže jsou docela ohrané rozhodla jsem se udělat velkou talentovou soutěž ve které jde hlavně o zábavu a taky o tok jak dokážete být kreativní ,ale hlavně o tu zábavu.Nečekejte nic náročného občas ukutíte nějakou grafiku někdy budete psát něco hledat nechci moc vyzrazovat co bude za úkoly proto že by to pak nebylo překvapení.O tom jestli máte talent rozhodnou osůbky které budou hlasovat v anketě vždy při vyhodnocení jednoho kola.
Abych to líp vysvětlila vy splníte úkol který vám ohodnotím já ,ale hlavně ti co hlasují v anketě...dofám že se vás přihlásí co nejvíc hrozně moc mi záleží na tom aby tahle soutěž běžela.

pokud se chcete přihlásit do komentářů napište toto..
  1. přezdívku
  2. adresu blogu
  3. co si o této soutěži myslíš
  4. jak dlouho bloguješ zhruba
  5. Koho chceš dát na kartu
  6. co na ceny (každý něco vyhraje)

Timbaland - If We Ever Meet Again ft. Katy Perry

27. března 2010 v 18:45 | Chucky Rock
Timbaland je vážně génius tenhle song je naprosto boží..A Katy v něm vážně válí

Fran Drescher mixík fotek

27. března 2010 v 18:07 | Chucky Rock |  Chůva fotky
,mm

No co říct snad jen to ža na těch fotkách jí to sekne...
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Chelsea Staub 4 krásné fotenky

27. března 2010 v 16:38 | Chucky Rock |  Chelsea Staibmn

Tohle je asi nějaký photoshoot není to asik celé ,ale dávám to zvlášť možná z nich udělám i avatary


free image host free image host
free image hostfree image host

Chelsea Staub fotenky

27. března 2010 v 16:33 | Chucky Rock |  Chelsea Staibff


Takže přináším vůbec první fotky této podle mě skvělé herečky užijte si je mám jich hodně ...

free image host free image host free image host  free image host
free image host free image host free image host
free image host


Jsem zpět....

27. března 2010 v 15:58 | Chucky Rock
Untitled 32

Jsem zpět,víte nějak jsem neměla na blog ani net náladu to víte venku je hezky a člověk je radši venkú než někde zavřenej a taky mám takl trochu blog s přidáváním článků nevím co ,ale to e mi stává  skoro vždydky když ukutím new desing...,ale teď ty novinky ....vlastně jsou jen dvě..
Nové S.B.
Jsem přijatá na školu na kterou jsem chtěla

Hlava čistá,nohy bolí a čekájí mě úkoly

22. března 2010 v 19:26 | Chucky Rock
bvn

Takže dnešek byl celkem normální.Co se dá jinak říct.Právě jsem se vrátila z kolečkáčů a půjdu si napísat úkoly.Píšu vám jen tak proto že na tu češtinu se mi fakt nechce úkoly jsou hororový.Kolečkáče byly super a tak si zakládám novou tradici každej den (pokud to pujde) vyrazím aspoň na půl hoďky sama samotinká na brusle ,ale v žádnym připadě nepojedu k Lidlu cesla od nás je příšerná stará hrbolatá zámkovka málem se si na tom rozbila hubu.Měla jsem pro vás připraveno spoustu článků ,ale internet jde opět rychlostí blesku takže pokud se to enezrychlí budete si muset počkat...papapa

Hilary Duff-životopis

22. března 2010 v 17:36 | Chucky Rock |  Hilary Duff
Untitled 15

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

Potom co skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film " (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylei nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film Italské prázdniny získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Dvanáct do tuctu", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "Moderní Popelka" a "Nikdy to nevzdávej"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Slez ze stromu", dále následovalo pokračování filmu " Dvanáct do tuctu 2" a také film "Pan Božský".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Holky v balíku", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. . Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...


Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení.

Naše hitparáda cicmacích animací

21. března 2010 v 19:26 | Chucky Rock
jess n rory\'s first kiss Pictures, Images and Photos

S kámoškou jsme jen tak ze srandy složily hitparádu cicmacích animací.A když je ten měsíc lásky tak vám to sem šoupnu...

v celém článku......

Sonny with a Chance-popis

21. března 2010 v 19:09 | Chucky Rock |  Soony-Články
Untitled 5

Sonny with a Chance je příběh o 15-ti leté Sonny (Demi Lovato), která pochází z malého města. Mladá dívka dostane roli v populární komedii s názvem "So Random" a to znamená stěhování do Los Angeles a přichází velké změny v dosavadním životě.

Nicole Aderson

21. března 2010 v 0:34 | Chucky Rock |  Moje avatary
No nudila jsem se a tak jsem ukutila 4 avíky s Nikole Anderson.Mě osobně se nejvíc líbí ten poslední.
free image host free image host free image host free image host


Cicmací animace

20. března 2010 v 23:50 | Chucky Rock |  J.O.N.A.S články
Našla jsem tuhle animačku a odkaz poslal kámošce a ona odepíše "Jé cicmací animace"
Docela dobrá hláška nemyslíte?
joe and stella kiss Pictures, Images and Photos

HoToVo

20. března 2010 v 20:14 | Chucky Rock
jkj

Hotovo! Konečně mám ten desing hotovej.Takže předělám konečně spychucka
a pak se vrhnu na přidávání článků máme přece měsíc lásky ne? Krom toho přidám ještě něco dalšího nechte se překvapit...Předtím samozřejmně oběhnu affíky podívám se co je u nich novího a pak nevím asik pudu spát a nebo si pustim nějakej film já nevím..
kk
Udapte(22:19):Takže spychuck už je taky v novém a dodělaný to znamená že oběhnu a pak nevím proto že sem fakt utahaná ,ale určo nějaký aspoň jeden článek přidám tak jdu na to...

Jsem naštvaná

20. března 2010 v 17:15 | Chucky Rock
Untitled 35
Nevychází mi to.Blog je tak debilní že mi jdou vedle sebe aby vycházeli jen stejně šíroký pásy.A já to stejný nemám teda myslím.Tak to musím předělat a štve mě to proto že se stím piplám od včerejška ono jenom najít fotky nebyla sranda.A ten desing se mi navíc líbí takže o jen nějak předělám aby ty pásy byli stejně široký a pak to snad pude a jestli ne tak sem dám to co jsem jen zkoušela.Držte mi palce pokud nám dnes zacse nevipadne internet tak to bude ještě do půlnoci a nebo do rána doufám tak papa a já jdu na to.

desing už je hotový jen ho nastavit

20. března 2010 v 15:51 | Chucky Rock
takže desing už mám hotový teď ho jen rozkouskovat a nastavit doufám že mi vyjde proto že se mi líbí a proto že mi dal dost práce.
bxhj

Sonny with a Chance

19. března 2010 v 20:44 | Chucky Rock

sdfghj


Menší předělávka

19. března 2010 v 19:33 | Chucky Rock
Untitled 16

Opět ,ale rozhodla jsem se znobvu rekonstrouvat rubriky , desing , menu atd..
Nebudu ,ale rekonstruovat jen tady ,ale i na spychuckovy.Ten bloček se mi líbí a chci ho udrožovat ,ale na to chybí čas a nálada ,ale teď si s tím dá m práci a taky tady to zpucnu.Vrátím nějaký seriály a filmy a něco vypucnu ven..Taky si přidám pár celebrit a pár jich taky vypucnu spíš co mě nebaví uzavřu a co mě baví přidám tak nějak.Desing bude možná s Nicole Anderson a nebo s Chelsea
Staub a nebo s někým úplně jiným...takže já se na to vrhnu a vy se aspoň trochu těšte..

PS:Nejdřím pošlu vítvory do soutěží pak to ukutim a pak až oběhnu papa

Bleskovka.....Diplomky

19. března 2010 v 16:28 | Chucky Rock |  Bleskovky

Sice se spožděním ,ale dodávám diplomky za bleskovku tak doufám že se líbí a nevím jsem něco nespletla jestli ano ak písněte....
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host