Únor 2010

bude nový desing

28. února 2010 v 19:28 | kačule

Jak jste si přečetli podle názvu bude new desing.Možná ho stihnu ješě dnes ,ale to spíš ne i když bych mohla už mám základ a představu.Desing bude s Leighton Meester. A bude kodovaný doufám že mi vyjde.Pamatujete si ten s Kelly Clarkson tak podobný.A jinak v evropě a u nás višel Demiin Song Remeber December takže budu hlídám t-musik jestli u nich bude v hitparádě abych mohla hlasovat proto že tenhle song vážně miluju.Takže já jdu tvořit.A založím facebook blohu no já už ho založený mám ale nevzpomínám ani název a ani heslo.

Soutěž

27. února 2010 v 15:09 | kačule

No rozhodla jsem se každý pátý člověk který mi do návštěvní knihy napíše komentář získá diplomek.Pravidla jsou jednudchá stačí když napíšete pátý komentář získáte diplomek.Komentář,ale musí být smysluplné aspoň trošku.
Takže pište soutěž je časově omezená do příští soboty.Diplomky budou s Bones, Chuckem, Taylor Swift,Selenou Gomez,Miley Cyrus, Demi Lovato,Gossip Girl,Emmou Watson,HIMYM a nebo delenou.
Takže kdo chcče diplomek tak ať písne koment do návštěvní knihy.

Návštěvní kniha
We Are The World 25 For Haiti - Official Video

27. února 2010 v 15:02 | kačule
Na tomhle projektu se podílí přes padesát hvěz. Jako Celine Dion, Justin Bieber, BEP,Pink,Jonas Brothers a ebo Miley Cyrus a dále.Doporučují zkouknout je to hodně dobrý a navíc pro dobrou věc.

Adam Baldwin

27. února 2010 v 13:07 | kačule |  Chuck-články

Adam Baldwin se narodil v Chicagu a navštěvoval New Trier Township High School East, ve Winnetka, IL. Zahrál si ve více než 60 filmech, ať už ve velkých filmových trhácích anebo v malých nezávislých projektech. Ke hraní se dostal, když byl objeven v Chicagu a byl obsazen do titulní role ve filmu "My Bodyguard" (1980). Adam byl vybrán asi ze 4,000 herců, kteří se o tuto roli ucházeli. Tak začala Adamova kariéra...

Adam pracoval po boku slavných Hollywoodských jmen, např. režisér Stanley Kubrick, který režíroval válečný film "Full Metal Jacket" (Olověná vesta). Dále upoutal pozornost Roberta Redforda, což mu vyneslo roli v "Ordinary People" v roce 1980. Roland Emmerich a "Independence Day" (Den nezávislosti). Mel Gibson a "The Patriot". A pousta dalších jmen.

Adam si tedy ve filmu a televizi vydobil své jméno. Spousta sci-fi fanoušků ho bude znát jako Knowle Rohrera, nebezpečného Super Soldiera, z posledních dvou sezón "The X-Files" (Akta X). Ale nejvíce fanoušků má po světě asi díky postavě jménem "Jayne Cobb" v seriálu Josse Whedona "Firefly". V této roli se objevil i ve filmu, který je pokračováním seriálu s názvem "Serenity". Zahostoval si také v dalším seriálu Josse a tím je "Angel". Z dalších seriálů by se dal zmínit třeba seriál stanice FOX "The Inside", kde se objevil jako Zvláštní Agent Danny Love. Objevil se také v seriálu "Day Break" a momentálně ho můžete vidět v seriálu "Chuck", opět jako agenta, tentokrát NSA.


Michaela Conlin

27. února 2010 v 12:53 | kačule |  Sběratelé kostí-články

Michaela Conlin se narodila 9. 6. 1978 v Allentownu to je v Pennsylvánii. Její máma je Čínanka a otec Ir. Když jí bylo 5 let zahrála si v divadelském představení Allentownské mateřské školy Perníkový muž. Následovala účast na mnoha místních a regionálních produkcích. Michaela vystudovala Tischovu školu umění na New Yorské univerzitě a během studia se objevila v několika hrách Atlantické divadelní společnosti a Playwrightowy divadelní školy Horizons.

Poté v Amsterdamu studovala Mezinárodní divadelní program v rámci Experimentální divadelního křídla. Když studovala na univerzitě byla vybrána, aby se účastnila dokumentárního seriálu Faktor To, který se zaměřoval na životy mladých herců v New Yorku. Brzy poté se přestěhovala do L. A. , kde velice rychle získala roli v seriálu MDs jako idealistická mladá intristka, kterou si pod svá ochranná křídla vezmou dva samorostlí lékaři. Následovala hlavní role v seiálu D.A., kde hrála otevřenou politickou konzultantku okresního prokurátora Stevena Webera.

Michaela Conlin se objevila i ve filmech například Garmento či Love the Hard Way s Adrienem Brody. Naposledy se objevila ve filmu Otevřené okno s Robin Tunney. V seriálu Bones hraje Angelu
Montenegro.

Papa

26. února 2010 v 23:59 | kačule

Dobrou noc


Camp Rock

26. února 2010 v 23:56 | kačule |  filmy-online
Já si to hold neodpustím


Zombieland

26. února 2010 v 23:54 | kačule |  filmy-online
Mě se tenhle film hodně líbí ,ale nevím jestli to bude něco pro vás ,ale mohlo bi je to sranda a s Happy endem


Pár věcí které by jste o mě měli vědět no možná měli

26. února 2010 v 23:19 | kačule


Naprosto nenávidím hrušky i z fotky je mi na zvracení

Podle mě je nejleší film past na rodiče

Demi jsem ještě asik před rokem a něco hrozně nesnášela stejně jako Selenu

Nikdy jsem nepřečetla ani jednoho Harryho Pottera nejvíc jsem přečetla asik ze šestky a sedmičky ,ale to bylo dohromady asik jen 10 kapitol

Na zpaměť jsem schopná převiprávět každý díl Twilight krom pátého dílu

Zbírám CD v součastnosti jich mám asik 50 z tho 95% originály

Z paměti jsem schopná vyjmenova asi 20 folmů s dějem a někdy i s obsazením

Mám panickou hrůzu z žížal

V pokoji mám obrovský plakát přátel

Naprosto nenávidím anime a to okolo

Poslouchám od míšeniny Jazzu a Soulu z popem až po punk rock

Ženatí se závazky jsou podle mě naprosto fenomenální seriál stejně jako chůva k pohledání

A už s tímto nesmyslem končím minuta uběhla a já jdu čučet na camp rock a pak dokukat zombieladn nebo GGMitchie & Shane (Camp Rock)- Feel This

26. února 2010 v 22:47 | kačule
No Camp rock se blíží do kin a no proto že když jsem se podívala na tenhle film začla jsem mít demi vážně ráda a proto že tohle video je zkvělí tak vám ho sem dám.
a beru si dvd a jdu čučet na Camp rock asik.Voda a samá voda

25. února 2010 v 19:07 | kačule

Takže jak název vypovídá byla voda ,ale né tím způsobem že u nás pršelo ,ale že naši drazí spolužáci nás totálně zlily vodou. Znáte takový ty rajece stím dudlíkem? No tak tím řeknu vám byl to děs.Ale jinak pohoda celkem krom zalcenýho profilu na školních kompech. A jinak jak se vede lidičky?Vyděla jsem super film zombieland asi ho sem dám online.Na zítra přednastavím několik článků proto že jedeme bruslit.tak papa ,ale já dnes ještě něci přidám

Starstrukk - 3OH!3 ft. Katy Perry

25. února 2010 v 12:43 | kačule |  Hity hitparád

Naprosto a bezkonkurečně dokonalí
PS: ten s těma dlouhejma vlasama mi pčipomíná spolužáka stejný afro měl vloni


Chuck and Sarah: Here We Go Again

24. února 2010 v 21:39 | kačule |  Sarah a Chuck-videa

Jé Jé a zase jednou jé.Anna Friel-životopis

24. února 2010 v 21:13 | kačule |  Anna Friel


Anna Friel začínala na sklonku 80. let na různých divadelních scénách v Británii. Později se uplatnila v TV. Vytvořila jednu z hlavních úloh - herečku - v populární mýdlové opeře Brookside (1993-95), za niž dostala Národní televizní cenu 1995. V řadě dalších seriálů vystoupila jako host, mj. Emmerdale Farm, Coronation Street, Medics (Medikové), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), Cadfael (Případy bratra Cadfaela - ČTV) a In Suspicious Circumstances (Za podezřelých okolností).

Ve filmu úspěšně debutovala úlohou kadeřnice Prue, nejmladší ze tří hrdinek, přicházejících z města jako dobrovolnice pracovat na venkov, v dramatu z období 2. světové války Armáda v sukních (r. D. Leland). V přepisu známé Shakespearovy komedie Sen noci svatojánské (r. M. Hoffman) vytvořila postavu krásné Athéňanky Hermie.

Následovaly filmové snímky The Stringer, Makléř, Sunset Strip, Watermelon, Nejlepší obchodníci, The War Bride (za který byla nominována na Genie Award), S tebou i bez tebe a Timeline - proud času.

Demi Lovato-Remember December

24. února 2010 v 18:47 | kačule |  Demi lovato

Tenhle videoklip se mi hrozně líbí Demi to v něm hrozně sluší a ta písnička je naprostá bomba.
Dofávám se zpožděním.


Dokonalá fotenka

24. února 2010 v 15:45 | kačule |  Sběratelé kostí-fotky

Když jsem jí vyděla musela jsem vám jí sem hned dát.


I'm Sorry (Ron/Hermione)

23. února 2010 v 21:34 | kačule |  HPp-fan videa
OMG náderné video.


Heroes

23. února 2010 v 18:32 | kačule


Chuck a Blair photos

23. února 2010 v 18:27 | kačule |  CB_fotky
free image host

Tyhle fotky naprsto miluju a jestli si pamamtujete měla jsem z nich i desing.A kdo z vás se kouká na cool v sobotu a v neděli tam dávaj 2. řadu drbnyfree image host free image host free image host free image host free image host free image host