Leden 2010

BiG Rekonstrukce

28. ledna 2010 v 23:20 | kačule
No řekla jsem si že by to tu potřebovalo pořádnou ,ale pořádnou rekonstrukci já to vydím tak na týden možná dýl. No novej desing promazat rubriky započít nový vrátit se k některejm a no dát to tu do pucu.
Jinak co vízo já měla tři trojky docela dobrý ne? Určo písněte jak na tom jste.


Takže BiG Rekonstrukce právě začíná.

Lalaland přehled hězd ze Sonny with a chance

24. ledna 2010 v 12:13 | kačule |  Demi lovato

tad\y si to můžete prověřit hlavní hrdinové se tam objevují jako například na červeném koberci nebo když jde demi po ulici.možná že jse si toho všimli já teda až včera.


Again and Again: Hermione/Ron/Lavender

23. ledna 2010 v 20:06 | kačule |  HPp-fan videa
Takže omlouvám se mocky za to že jsem tu nebyla ,ale neměla jsem čas ve škole toho bylo docela dost. Ale teď to bude lepší a navíc bude me mít týden prjektů takže v pohodě. a pak se vrátí ližák takže to nebude tak hrozný a pak jsou prázdniny takže se vám budu mnohem víc věnovat.
A co se týče Chucky tak říkala že tady bude aktivní až dá dohromay svůj blog a stím měla problémi takže nevím, a adresu neznám abych se jukla jak na tom je jen vím že jí to nešlo natavit nebo co.

A tady je už asik i legendární video pro fandy ron a hermiona páru a proto že ho tu nemám tak ho sem dávám..je docela starý takže žádný záběry z prince ,ale je skvělí


Blair/Chuck - Everything

17. ledna 2010 v 15:24 | kačule |  CB-videa
Jedno slovo "Nádhera"


Fran Drescher a pár úža fotek

16. ledna 2010 v 11:35 | kačule |  Chůva fotky
Musím říct že ve sví době to byla vážně kočka

Fran Drescher Pictures, Images and Photos

Ahoj lidičky

16. ledna 2010 v 10:33 | Chucky
Chuck Season 3 Pictures, Images and Photos


Ahoj lidičky.Já jsem Chucky. Moje přezdívka je odvozena ze dvou věcí zmé bývalé přezdívky a z mého oblíbeného seriálu.Nechci se moc rozepisovat.Ale tady budu aktivní až dopatlám svůj blog chcy aby to bylo pořádně ,ale až to dokutím vrhnu se tady na to proto že jak jsem koukala co tu máte no vlastně už máme tak určo něco přidám a pak se ke všem afíkům podívám a juknu a pak no nevím záleží na čase.

PS:Divím se že tu není v rubrikách seriál zběratelé kostí

Mám překvápko a omluvu

15. ledna 2010 v 21:07 | kačule
Ahoojky tak se znova hlásím a hrozně omlouvám za to že jsem tu teď nebyla proto se to pokusím napravit.Takže hrozně všem děkuji za trpěllivost a tak teď zpráva.Jedna moje dávná známá ta co mě o blogu hodně naučila moje dobr kámoška asik před půl rokem přišla o blog proto že jí ho někdo smazal. A ona si teď zakládá novej žekla si že to skusí je totiž stejně jakojá učarovaná do seriálu Chuck.A já si ho stejně chtěla přidat a ona zase chtěla ještě dlišnej blog tak nějak o všem a já to tu moc nezvládám ,takže jsme se domluvily že mi tu bude dělat spolumajitelku.Takže a doděá svůj bog což by měla ask dnes tak se určo ozve. Já vám jen prozradím její přezdívku je to Chucky.

Pixie Lott - Boys And Girls Music Video

10. ledna 2010 v 16:24 | kačule |  music party
krásná písnička


Nej písnička 2009

10. ledna 2010 v 10:44 | kačule |  SON..
Rozhdla jsem se udělat soutěž o nej písničku(videoklip) roku 2009.

Pokud chceš soutěžit stačí když se přihlásíš s písničkou které videoklip vyšel v roce 2009.
Takže pokud chceš soutěžit napiš do komentářů


Moje Deletlá scéna

10. ledna 2010 v 0:48 | kačule |  Hp6-videa
Tahle scéna je úžasná pokusím se nějak popsat dialog ,ae nezaručuji přesný překlad ,ale takhle nějak to bylo v titulkách..

Hermiona:Ty nás potřebuješ Harry.
Harry: (souhlasí a říká něco v tom smyslu " A když u toho budu moc se nemuckjte
Hermiona: Předem splňěno a navíc on stěká
Harry: To je dobrý on to samí říká o to bě
bla bla bla

nezaručuju správnost ,ale je to v tomhle smyslu


Už mám hotový des...

9. ledna 2010 v 23:59 | kačule


Takže new des už mám hotoví je selenou a je html a taky no jestli se mi to nepovede nastavit bude tu tenhlke úžasný dál já si nemůžu pomoct ,ale tenhle miluju...tak jdu na to ten se selenou je moje spokojenost tak na 95% ,ale to je taky dobrý ne??

Skoro Hurá..

9. ledna 2010 v 15:55 | kačule


No Skoro hurá proto že čtvrtek byl docela dobrej vzhledem k okolnostem Talentovky jsem udělal už mám za sebou i pohovor ,ale ten jsem totálně zmrvila ,ale potom večer no koupila prince dvojí krve a hned jsem si ho pustila teda nejdřív vysřižený scény a bonusy a jedna scéna kterou bohužel deletly byla scéna o které se i psalo měla být na věži kyž si harry a hermiona povídají na konci o tom co se stalo a bla bla a no pak arry řekně že mu hermiona musí slíbyt že se sronem v jeho přítomnosti nebudou muckat a ona pak řekla něco v tom smyslu že ron štěká což moc nechápu jinak bonusi jsou nej a jo až bodu mít za sebou talentovky další písnu a určo to tu aspoň trochu rozhíbu a jinak poraďte chci se večer koukat na vlasní pravidla ,ale i na Jonh Tacker musí zemřít ,ale myslím že osobně zvolím Pravidla vypadá o fakt hustě.A jinak co je novího začala jsem se koukat občřas na Chucka a je to sranda a kdo na to koukne taky občas podle mě to se Sárou dá dhromady doopravdy.

Jdu tvořit new des atd...

Nebudu tu..

4. ledna 2010 v 21:07 | kačule


Nebudu tu do čtvrtka pak taky tu nebudu v pondělí a dál.. dělám talentovy a no ještě my chibí doszt věcí na ukuchtění a no škola však to znáte nebudu se rozepisovat papapapapapapap

Vy nám taky šéfe

1. ledna 2010 v 23:26 | kačule |  Jiné filmy..
Česká komedie Vy nám taky, šéfe! se odehrává v prostředí prestižní reklamní agentury Mráz Media, vedené schopným managerem Ivanem Mrázem, který právě nabírá nové zaměstnance do svého týmu (Václav Vydra).