Říjen 2009

Tady je ještě nějaká věc

11. října 2009 v 20:19 | kačule
Hrozně se ti omlouvám zvorala jsem to já vím ,ale chci to napravit tak tady je diplomek pro 1. místo takže 1. jsou dvě dofám že ti to neva a že se ti diplomek líbí a ještě jednou se omlouvám že jsem se nekoukala i na spami ale já tohle nekontroluju a ignoruju tak jsem si toho nevšimla a jestli se na mě zlobíš a to hodně tak fakt sorry omlouvám se mrzí mě to ,ale mě spamy taky kazí plány k soutěžím a tak takže věřmí nejsi jediná.Ale doufám že SB zůstanem i nadále.

Koneec

10. října 2009 v 23:18 | kačule
Toto je má new adresa http://kacule-world2.blog.cz/ blog ještě není úplně dokončen ,ale základ má články začnou přibívat asik zítra jinak affíky si beru sebou ,ale necám si jen ty co se na novém blogu zalíš o náběru SB. teď všechny oběnu vrhnu se na dokočení a pak udu spát zítra bude blog fungovat a jinak to buda asik vše tole je už oravdu poslední článek tohoto webu..

PS: Já vím ta adresa není moc originální

Diplomky za MGS

10. října 2009 v 23:09 | kačule |  SON..

Takže umístili se jen dvě holčiny proto že odevzdali 3. úkol ,ale pak mám zbytek a ty dostanou jen diplomky za účast je mi líto ,ale nedá se svítit

tak doufám že se líbí... a papa


Vítězství je na mé straně

10. října 2009 v 22:17 | kačule
Takže new blog je slavnostně skoro hotov dodělávám akorát menu a desingy a na objednávku a free. A taky žádný kloudný článek jen rozcestníky..zatím budu články některé stěhovat tady odsud ,ale nad esingem jsem zvítizila a líbí se mi je jeden z nejlepších co jsem kdy dělala.. a taky desing s Veronicou dám tady odsaď pryč proto že si ho chci jako ostatní desi co mám ve volnejch přesunout na nový katalog který zatím nebude roztřízený možná až jich pak udělám víc ,ale asik ne... ještě vyhlásím MGS..ten kdo neposlal třetí úkol dostane jen diplom za účast a pak příjde velké odhalení mojeho blogu kde potom udělám menu ,ale předtím oběhnu affíky slibuju.

pro Ginny Potter

8. října 2009 v 20:55 | kačule
Tenhle článek je pro Ginny Potter a tay je to před polední článek tady o vejku už tam ten new blog dokončím proto že přes týden nemám čas se pižlat s rozcestníky tak vám sem pak hodím odkaz..
pro ginny do soutěže každej koment kterej napíšu s odkazem mám označenej jako spam a tak mi nezbívá nic jinýho..doufám že mi to ginny uzná i tak..


Nádherná fotečka

5. října 2009 v 21:51 | kačule
Já vím že vy pár Demi Trace moc nemusíte ,a že už spolu nejsou ,ale já to sem musela dát ta fotka je totiž nádherná..a taky jediná asik

PS:Oni se mo k sobě tak hodily...a nebijte mě..

Do soutěže na blog .cz

3. října 2009 v 11:59 | kačule
Takže rozhodla jsem se zúčastnit soutěže na blogu.cz s portrétkem Miley Cyrus..Myslíte mám šanci???


dala bych to na ten novej ,ale tam je teprv je s ní rubrika a podmínka je aspoň jeden článek o ní...

v celé kráse...na radu Miuu

Já tady končím....a teď to myslím naprosto smrtelně vážně...

2. října 2009 v 17:28 | kačule

Proč? co se stalo a co to znamená pro moje affs? ...

V Celém článku