Červenec 2009

2000 návštěv

31. července 2009 v 21:18 | kačule

Lidi já jsem Happy za prví mám už za sebou 2000 návštěv za druhý mám za sebou první udanej desing a za třetí mám zejtra voljnej kvartýr takže bude řvát hudba na plný perdy a nikdo mi nebude nadávat " sTLUM SI tO!!

A tady má Daja ještě klikačky k tomu desingu.
Volný Desing-Harry Potter 0.1-zadaný

31. července 2009 v 0:45 | kačule

Romantic blueNázev:Romantic blue
Rozměry: Záhlaví 80x500 px
Menu 250px
Barvy: Modrá
Poznámka: Pokud si o budete chtít nechat nastavit napište mi ještě krom hesla tak i to co mám napsat do rámečku v záhlaví


Lisa Kudrov slavý 46. narozeniny

30. července 2009 v 23:44 | kačule |  Narozeniny

Dnes herečka Lisa Kudrov oslavila své 46. narozeniny ,gratuluji.

Monika tancuje

30. července 2009 v 23:40 | kačule |  přátelé-videa

h2o cleo and lewis - get back

30. července 2009 v 23:34 | kačule |  h2-fan videa

Lately [ron.hermione]

30. července 2009 v 23:29 | kačule |  HPp-fan videa
Tohle video miluju je to krásná písnička která se k tomu naprosto skvěle hodí a navíc jsou tam hodně moc záběry z prince.Sice mi příde že někde je to sestříhané s tím co dotyční říkají ,ale i tak je kvláný.
Selena Gomez - "Magic"

30. července 2009 v 23:10 | kačule |  Selena Gomez


Kelly Clarkson-Never Again

30. července 2009 v 23:03 | kačule |  Kelly Clarkson

Kelly Clarkson- Walk Away

30. července 2009 v 23:01 | kačule

Oznámko a článcích

30. července 2009 v 22:58 | kačule
No takže lidi těšte se teď dopním rubriky všechny a začnu od videjí pak fotky ,informace a nakonec nějaká ta grafika a to proto abych se mohla vrhnout na volné desingy.Pšíšu to proto aby jste věděli že tu pak přibude i něco jiného než jen videa a proto že jich bude fak hodně tak by to tak mohlo připapadat tak já jdu na to.

Diplomek pro Daju

30. července 2009 v 20:24 | kačule
Tohle je diplomek pro moje new S.B. Daja má blog o Harry Potter Tady.Hodnocení od šmoulinky

30. července 2009 v 1:57 | kačule
no já myslím že jsem mohla dopadnout hůř a přiznávám poslední dobou mi to menu a tak trošku spustlo takže tvůj verdikt beru.
Hodnocený blog : kačule - www.kacule-world.blog.cz

První dojem : 7/10 - Na první dojem se mi nelíbí to Nepřehlédni.Nechala bych tam jenom přihlášku do SONF a Chceš nejaký film...
Desing : 9/10 - Desing je moc pěkný,až na to trošku přeplácané menu.
Obsah blogu : 10/10 - Blog je hodně obsáhlý a jsou tam celkem zajímavé věci.
Přehlednost blogu : 10/10 - Blog je dost přehledný.
Celkový dojem : 48/50 - Celkově je blog moc pěkný,akorát bych trošku upravila menu.

Dosažený počet bodů : 84/90

hodnotila:

Diplomky pro S.B.

30. července 2009 v 1:53 | kačule
Takže tu mám společné diplomky pro S.B. na všech je napsaná stejná věc jen jsou s jinou fotkou tak doufám že se Vám lýbý.


tak zlatíčka bude velmi krátký proces

30. července 2009 v 0:45 | kačule
Tohle mě dorazilo. Poslední článek a tayk poslední kapka. A co mě dorazilo reklamy nemám tu rubriku nic ,ale udělám to. Zavedu co se týče tohoto stilu zvišování návštvnosti a podobně přítrž.
Takže od teďka všechny reklamy (netýká se S.B. ta ať mi je klidně píšou na čelo) budou tady a nikde jinde a jestli chcete spřátelit, a nebo něco na ten spůsob pište to do příslušných článků a částí které jsou k tomu určeny ,ale když to přidáte do článku já pak nemám čas si vás přidat a pak když to jdu udělat neviznám se v tomtakže od teďka to budete psát kam se má a všechno bude v pořádku napíšte to jinam a žádný spřátelování nebude. Jasný? A jestli mi někdo napíše že si toho nevšim tak mu neuvěřím proto že toho by si nevšiml snad jen slepej.A kdyby jste to náhodou přehlédli tak totu máte zkopírované.


PS:vzkaz pro Iva501:už jsme SB. celkem dlouho takže by jsi si mě mohla konečně přidat mezi S.B. jestli to do týdne neuděláš S.B. už nebudem.


Takže reklamy sem do komentů jinak Blacklist a jestli budete reklamy psát i dáldo článků i když jste v Blaclistu bude peklo od Teď.Sin city:město hříchů

29. července 2009 v 22:49 | kačule |  Jiné filmy..
Doteď jsem přidával info o sladmých fimech které dobře dopadlou v všichni budou nakonec šťastní taomu je pro dnešek konec já vám totiž poskytnu info o mojí slabosti a to pár krváků od mistra řemesla Tarantina začnu film inspirovaný komixem. Sin City. těším se na pokračování.
A ještě něco jdu se podívat jestli ho nenajdu online a když jo je tu jak na koni.

A víte já bych to nedokázala popsat tak tady máte něco z osobností:


Vítejte v Sin City. Toto město je plné násilí, korupce a zlomených srdcí. Pro někoho je temným, cynickým místem a pro někoho je domovem. Zkorumpovaní policisté. Sexy prostitutky. Zoufalí padouši. Někteří touží po pomstě, jiní po spasení a další po obojím.

Sin City je město, které existuje doslova v černé a bílé. Svět, který je strohý a tvrdý. Pouze vzácné záblesky zářivých barev ho rozjasňují. Zároveň je to město výrazných kontrastů - korupce, touha po moci a nepoddajnost na jedné straně a morálka, víra a sny o lásce na straně druhé. Imaginární metropolie, která není vždy jen špatná, ale, jak se zdá, rodí se tu čisté city a emoce.

Omluvám se moc,moc,moc a zase moc

29. července 2009 v 22:10 | kačule
omluvám se za to že tu poslední dobou stálo za úplně za starou belu a taky se omluvám sbéčkám že jsem je neoběhla a taky se omlouvám Hermi že jsem kní noic nepřidala ale měla jsem krizi a honičku.Honem to napravím.

PS: Když sem bude nějaká holka psát že jsem kráva a že se jí do toho nemám motat ,a že to není moje věc tak se nedivte jednej holce sem zkrititavala pár článků ,ale nědivte se oni se snařily napadobyt Program na Ohranu pricezen a to já jako právoplatný fanda Demi Lovato nemůžu nechat bez odezvy. Takže jí když tak nic nepište nestojí o žádnou přenádavačku i když věřím že vy hlavně moje S.B. náte rozum stajně prosím.